"Enter"a basıp içeriğe geçin

Acı Biber Büyüsü

Acı biber büyüsü, kırmızı biber büyüsü veya biber büyüsü olarak da bilinir; ama birçok site de bu büyüler farklı büyüler gibi bir algı yaratılır. Bu tür sitelere itimat göstermemenizi tavsiye ederiz. Bu büyü partnerleri birbirinden ayırmak için tercih edilen bir büyü olmakla beraber, insanların mutluluğunu bozma amaçlı yapıldığından kara büyüler sınıfında yer alır. Bu büyüyü daha çok büyük nefretle kendini doldurmuş veya intikam arzusu ile yanan kişiler yaptırırlar. Birçok medyum bu büyüyü ahlaki ve etik değerler yüzünden yapmayı kabul etmez.

Acı Biber Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Acı biber büyüsü, yukarıda belirttiğimiz gibi kişileri ayırmak amaçlı yapılabilir; ama bunun haricinde insanların hasta olmasını sağlayan bir büyü olarak da yapılabilmektedir. Dil bağlama büyülerinden biri de olan acı biber büyüsü, görüldüğü üzere tamamen kötü niyetli bir büyüdür ve bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin birkaç kez değil, gerekirse bin kez düşünmesi gerekmektedir.

Acı Biber Büyüsünün Etkisi

Öncelikle acı biber büyüsünün 1 haftada yapıldığını belirtelim. Ayrıca hüddamların bu büyüde kullanıldığını da belirtelim ve 7 günlük işlem sürecinde büyü yapılan kişide etkiler görülmeye başlar. Birçok büyüde büyü yapıldıktan sonra büyü etkisini gösterir; ama bu büyüde bu durum geçerli değildir. Büyü etkisini her geçen zaman daha da fazla arttıracaktır ve çiftler arasında ki kavgalar her geçen gün artmakla kalmayacak ve kavganın şiddeti de büyüyecektir. Ayrıca büyü yapılan kişilerde halsizlik bu büyünün etkilerinden bir tanesidir. Diğer büyülerde büyü kendini fark ettirmezken, bu büyü de büyü yapılan kişiler kendilerine büyü yapıldığını anlayabilir; ama kendilerini o kadar mutsuz hissederler ki bir şey yapamayacaklarını, ellerinden bir şey gelmeyeceğini düşünürler.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara