"Enter"a basıp içeriğe geçin

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü sevdiğinize kavuşamıyorsanız, ondan size karşı bir ilgisizlik hissediyorsanız ve onu her şeye rağmen bir ömür boyu kendinize bağlamak istiyorsanız başvuracağınız en etkili yol ve yöntemdir. Bu büyü çeşidine halk arasında yaygın olarak papaz büyüsü de denir. Bunun sebebi ise büyünün yapılması esnasında Süryanice dualar edilmesidir.

Adet Kanı Büyüsü Hakkında

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusundaki bilgileri de bu bölümümüzde sizlerle paylaşacağız. İsminden de anlaşılacağı üzere bu büyü yöntemini uygulamak için büyüyü yaptıran hanım kişinin regl döneminde kendisinden alınmış aybaşı kanı yani adet kanına ihtiyaç vardır. Bu büyü yönteminin çok önemli tesirleri vardır bundan mütevellit çok ciddi bir şekilde yapılmalı kesinlikle şaka amaçlı yapılmamalı yani büyü işleminin ciddiyetine saygı duyularak davranılmalıdır.

Adet Kanı Büyüsü Malzemeleri ve Yapılışı

Yaklaşık bir çay kaşığı kadar alınması yeterli olacaktır. Bir diğer gerekli olan maddemiz de şudur ki yedi ayrı akarsudan gümüş bir tas kullanılarak birer tas su alınmalı ve bu sular derince bir kazan içerisine konmalı ve karıştırılmaya başlanmalıdır. Karıştırdığımız sudan bir çay kaşığı kadar alınmalı ve bir kenara ayrılmadır. Bu işlemin ardından kaliteli ( bursa olabilir) bir ipek kumaş parçası edinilmeli ve adet yani aybaşı kanı bu kumaş parçasının ortasına dökülmelidir. Ardından kumaş parçasının ortasına adet yani aybaşı kanını tamamen içine alacak kadar büyükçe bir daire çizilmelidir. Bu işlemin ardından misk, amber ve karadut suyu birbirine karıştırılarak tılsımlı bir mürekkep elde edilmeli bir kürdan ucunun bu mürekkebe batırılması suretiyle çizmiş olduğumuz dairenin içine kavuşması istenen iki kişinin isimleri ve bu iki kişinin annelerinin isimleri yazılmalıdır. Daha sonra Allahın doksan dokuz mukaddes ismi kırk bir defa okunmalıdır. Bu işlemin ardından bağlanmak istenen erkeğin ve annesinin isminin üzerine hazırlamış olduğumuz suyu dökmeli ve serçe parmakla bu isimler silinmeye çalışılmalıdır. Bir yandan da bu işlem yapılırken istenilen durum içten geçirilmelidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara