"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ak Büyü Nedir?

Ak büyü birçok amaç için yapılmış olsa da bu amaçların ortak bir noktası vardır. Bu ortak noktada iyiliktir. Kötü niyet veya amaç asla barındırmaz ve bu yüzden de kara büyüler ile karıştırılmamalıdır. Kara büyüler insanın hayatını elinden alasıya kadar devam eder bazen, bazen ise bir insanı yatalak hasta yapabilir. Bu kadar tehlikeli bir büyü ile sadece insanların veya toplumun iyiliği için yapılan ak büyü kıyaslanmamalıdır bile.

Ak Büyü Hangi Amaçlar İçin Yapılır?

Ak büyü, eşlerden birinin evinden soğuması ve gözünün hep dışarılarda olması durumunda fazlası ile tercih edilir. Bu eşin evine ve çocuklarına tekrardan ısınması için bu büyü gerçekleştirilebilmektedir. Bazı aile babaları eşlerine veya çocuklarına şiddet uygulayabilmektedir. Şiddet fiziksel olduğu kadar duygusal anlamda da olabilir ve her iki durum içinde ak büyü yapılabilir. Bu büyü sayesinde sert olan bir baba olması gerektiği gibi davranır. Bazı kişiler yaşı geçmesine rağmen kendilerine bir kısmet bulamazlar ve etrafındaki insanların çoğu da bir yuvaya sahiptir. İşte bu durumda ki insanlar da kısmetlerinin  açılması ve güzel bir yuvanın kurulması için bu büyüyü tercih edebilir. Anneler ve babalar için evlatları ne anlama gelir anlatmaya gerek bile yok sanırım. İşte bu anne ve babalar bazen gurbette ki evlatlarının hasretine dayanamaz ve onların yuvalarına dönmesini ister. İşte bu istemek bazen ak büyü yaptırmaya bile teşebbüs ettirebiliyor.  Son olarak kaybolan eşyanın bulunması içinde ak büyüler fazlası ile insanlar tarafından tercih edilir.

Ak Büyü Evde Yapılabilir mi?

Kara büyülerin hiçbiri tecrübesiz ve bu iş ile ilgisi olmayan insanlar tarafından yapılamaz; ama bazı ak büyüler insanların evde yapabileceği kadar basittir. Tabi bu ak büyülerin tutma ihtimali de azdır; ama bu durum bu büyünün kolay yapıldığı gerçeğini değiştirmez.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara