"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aşık Etme Büyüsü

Ortalama olarak aşık etme büyüsünün hazırlanma süresi 1 haftayı bulur fakat bu süre elbette bu tılsımı hazırlayan medyumun bilgisi, becerisi, bu konuda olan samimiyeti, verdiği emeğe göre değişiklik gösterebilir. Bazı hocalar baştan savma bir takım yöntemlerle hazırladıkları gibi bazı değerli hocalarda çok büyük bir ilim gücü ve emek gücünü işin içine katarak bu tılsımları hazırlarlar. Asıl mesele işte bu dürüst hocaları bulup bu değerli hocalardan yardım almaktır. Pek çok sitede bu konuda zarara uğratılmış insanların yazdıkları yorumları okursunuz gerçi bu yorumların doğruluğu da tartışma götürür ama bizim konumuza orada yazılanların doğru olup olmadığı değil bu nedenle zarara uğramamak için çevrenizde varsa bildiğiniz hocaları öncelikle seçmelisiniz.

Aşık Etme Büyüsünde Gerekli Olanlar

Etkili bir aşık etme büyüsü için ilk temel kural şudur; bu tılsımlar hazırlanırken sizin ve sevdiğiniz kişinin doğrum yılları, anne adları, isimlerin yanlış olmaması gerekir. Eğer sevdiğinizin doğum tarihinden emin değilseniz veya anne adını bilmiyorsanız bu durumda ne yapacaksınız? Bununda çözümü var eğer karşı tarafın bilgilerinde emin değilseniz o vakit sevdiğiniz insanın bir adet resmini yardım aldığınız medyuma vermeniz halinde medyum bu bilgiler dahilinde istemiş olduğunuz bağlama tılsımını en iyi şekilde hazırlayacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Hakkında

Bu konular pek çoğunuz için belki alışa gelmiş konular değildir ama gizli ilimleri takip eden, gizli ilimler hakkında yeteri kadar ön bilgiye sahip olan kişiler çok iyi bilirler ki burada yazılanlar hayal ürünü değildir çünkü büyü bir realitedir. Bu konuda ikilemle olanlara kutsal kitapta geçen büyüyle ilgili ayetleri okumalarını tavsiye ederiz. Zaten orada görecekler ki büyü bir şehir efsanesi değil tam aksine büyü bizlere Allah tarafından bildirilmiş apaçık bir gerçektir. Bu konuda ki ön yargısı olanlara parantez içinde bunu hatırlatma ihtiyacı duyduk.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara