"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bakır Büyüsü

Büyü tarihinde önemli bir yere sahip olan Bakır Büyüsü, bakır levhalar aracılığı ile gerçekleşebilen büyü türüdür. Bakır teller de birçok medyum tarafından bu büyüde ana malzeme olarak kullanılabilmektedir. Bakır levhalar ile yapılan bu bağlama büyüsünde kullanılan yöntem ile, bakır teller ile yapılan büyü yöntemi aynı değildir. İkisi farklı ritüeller ile gerçekleşir. Bu malzemeleri nasıl bulurum diye düşünmenize de gerek yok. Zira, medyumlar bu malzemeleri her zaman bulundurmaktadır.

Bakır Büyüsü Belirtisi

Eski çağlardan beri yapılmaya devam edilen Bakır büyüsünün insan üzerinde etkisi her zaman aynı olmayabiliyor ve bu durum kişiden kişiye veya ne tarz bir büyü yapıldığına ve  büyünün yapılış amacına göre değişiyor, ancak genel hatlarıyla büyü etkileri şöyle sıralanıyor; aşırı halsizlik, sürekli yorgunluk hali, kişilerde aniden davranış değişikliği, gece korkarak uyanmak gibi büyünün etkileri böyle şekilleniyor.

Bakır Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çok eski tarihlerden beri insanlara kötü niyetle büyü yapılmaktadır. Bu konu herkese problem yaratabilecek niteliktedir; çünkü bu konuda gerçekten kötü sonuçlar yaratabilir ve herkeste etkili olma olasılığı yüksektir. Bakır büyüsü bozma işlemi sadece bu konuda üst düzey bilgili bir tarafından bozulabilir.  Söz konusu medyum önce sorunu tespit eder ve büyü bozma işlemine sonra başlar. Büyünün yapılış şeklinin tespiti de önemlidir. Ayrıca büyü yapılan kişinin büyüye ne kadar dayanıklı bir bünyeye sahip olduğu da bu aşamada oldukça önemlidir. Bakır büyüsü bozma işlemi için, Kuran – ı Kerim okumak her zaman işe yaramayabilir; ama Allah’a inanarak ve tüm iyi niyetinizle ona sığınarak hem okur hem dua ederseniz, size veya sevdiğiniz insanlara yapılan büyü Allah’ın izni ile bozulacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara