"Enter"a basıp içeriğe geçin

Boşanma Büyüsü

Bazı anne babalar evlatlarının istemedikleri bir evliliğe imza atmaları ile yıkılabilmektedirler. Bu durum birçok zaman ebeveynlerin haklı gerekçeleri ile oluşur. Kendisinden 15 yaştan daha fazla büyük bir kişi ile çocuğunuzun evlendiğini ve çocuğunuzun göremediği ama sizin gördüğünüz bir takım yanlışlar olduğunu düşünürsek, bu büyü doğru bir yerde kullanılabilir. Sevdiği kişinin bir başka biri ile evlenip yuva kurmasını hazmedemeyen kişilerde bu büyüyü tercih edebilmektedirler. Boşanma büyüsü yanlış şekillerde de ne yazık ki kullanılabilmektedir. Mutlu olan bir yuvayı yıkmak içinde insanlar bu büyüye başvurabiliyorlar.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsünün yapılması için öncelikle büyü yapılacak kişi ile birlikte annesinin ismi bilinmelidir. Bunun haricinde doğum tarihleri ve bir adet de fotoğrafları medyum tarafından istenilir. Söz konusu bu bilgiler fotoğrafa medyum tarafından yazılır ve büyü yapılırken farklı malzemelerden yararlanılabilir. Bu malzemeler, elma sirkesi, beyaz gül yağı veya keçi kanı olabilmektedir. Optanon denilen bir iblis bazı medyumlar tarafından bu büyünün yapılmasında kullanılabilmektedir. Çok tehlikeli bir iblistir ve biz bu yöntemi tercih eden bir medyum ile çalışmanızı asla tavsiye etmiyoruz. Yukarıda saydığımız malzemeler bakraç içine konulur öncelikle ve sonra karıştırılır. Tabi fotoğrafta bu karışımın içinde olmalıdır. Sonrasında 3 gün beklenilmesi gerekir ve sonra fotoğraf çıkartılmalıdır. Çıkartılan fotoğrafta toprağın altına gömülür. 1 hafta ila 2 hafta arasında büyünün etkisi görülmeye başlanır.

Boşanma Büyüsü Belirtileri

Boşanma büyüsünün belirtilerini büyü yapılan kişiler büyünün etkisi altında olduğu için fark edemeyebilirler; ama etraflarında ki insanlar fark edebilir. Eşler arasında çözülemeyen büyük sorunların çıkması, birbirlerine sevgi beslemelerine rağmen bu sevginin yerine soğukluğun gelmesi gibi olağanüstü durumlarda boşanma büyüsünün belirtileri arasındadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara