"Enter"a basıp içeriğe geçin

Büyü Nasıl Yapılır

Büyü sözünü çok fazla duyarız. Ama insanlar genelde büyünün ne anlama geldiğini bilmezler. Herkes anlatılanı kadarını bilir. Ama uzman medyumunuz olarak buna açıklık getirmeye karar verdim. Büyü, cinlerinde desteği ile ya da yapılan işlemlerdir. Büyü bazı usullere başvurularak insan iradesinin elinden alınması veya doğa dışı varlıkların yardım etmesiyle insanın iyiye gitmesi için yapılabilir. Büyüler insanları istemediği işlere zorlayabilir. Bunda çok dikkatli olunmalı ve gerekli olduğunda medyuma başvurmak gerekmektedir. Her ne kadar batıl inanç olarak adlandırılsa da bunun gerçekliğini tartışmak yanlıştır. Kendimize yapılan büyüleri elbette çözeceğiz. Büyülendiğimizi anladığınızda medyumunuza gelerek gerekli işlemleri yaptıracak ve bu beladan kurtulacaksınız.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü izlediğimiz film ve dizilerdeki gibi saçma ve geçekliği olmayan sözlerle yapılmaz. Allah’ın isimleri ve ayetleri ile yapılır ki bu çok tehlikelidir. Bunun nedeni; büyü yapan insanların Allah’ın isimlerini ve ayetlerini bazen tersten yazarak ve okuyarak, pis mekanlarda zikretmeleri, necis ve haram olan hayvanların kanları ve kemikleri üzerinde söylemeleri ile gerçekleşir. Büyü yapan kişi bunu yaptıktan sonra o güne müvekkil olan sufi cinlere işi devreder. Yalnız unutulmamalıdır ki, Hadis-i şerifte buyurulduğu üzere “Helake sürükleyen yedi şeyden biri büyüdür.” Buhari Büyüler yapılış amaçlarına göre kısa süreli, uzun süreli ve ömürlük olabilirler. Kısa süreli olan büyüler, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur. Uzun süreli olan büyüler, bir kaç yıl süreyle insan hayatını olumsuz yönde etkiler.

Ömür Boyu Süren Büyüler

Ömürlük olan büyüler ise; büyü bozulmadığı sürece yani karşı ilahi bir güçler bozulmadıkları sürece hasar vermeye devam ederler. Büyü yapmada kullanılan çok farklı yöntemler vardır. Ancak temeli aynıdır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara