"Enter"a basıp içeriğe geçin

Çeftun Büyüsü

Çok kapsamlı bir çalışma olup son çare olarak uygulanması gereken bir işlemdir. Türkiye’de henüz bu büyünün nasıl yapıldığını bilen uzman sayısı çok azdır. Çeftun Aşk Büyüsü kesin olarak sonuç veren bir büyüdür. Ancak kara büyü sınıfına dâhil olduğu için son çare olarak uygulanması gerektiğini belirtmekte bir kez daha fayda var.  Kara büyülerin etkileri insanlar açısından çok tehlikeli boyutlara ulaşabilmektedir. Bu yüzden de bu büyüyü yaptırmadan önce vicdan muhasebesi yapmak en mantıklısı olacaktır. Zira bu büyüde kullanılan ruhani varlık çok kuvvetli bir varlık olarak bilinmektedir.

Çeftun Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çeftun Büyüsü çalışmasında sizin yapmanız gereken sadece size verilen duâları belirtilen vâkitlerde âdetince okumaktır. Uygulamaya başlamadan önce sizin ve aşık edeceğiniz kimsenin bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler aracılığı ile bakım yapılması da gerekmektedir. Okumaları ve hazırlanışı büyü yapacak kişi tarafından gerçekleştirilecektir. Sizin yapmanız gereken sadece eksiksiz olarak bilgileri vermek ve işlem çalışır hale geldikten sonra size verilen duâları, belirtilen vâkitlerde okumaktır.

Çeftun Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Çeftun isimli ruhâni sizi sevdiğinize şirin göstermek için görevlendirilecektir. İlk 48 saat içerisinde sevdiğinizin size olan ilgisi artar. 72. Saatten itibaren sevdiğiniz sizi arzulamaya başlar ve sizden başka kimse ile cinsel ilişkiye giremez. Etki etme süresi sizin de gördüğünüz üzere oldukça kısadır ve çok dikkatli ve doğru şekilde yapıldığında etkisini gösterir. Çeftun, çok tehlikeli ve güçlü olan bu ruhâniyi kontrolü de zor olan bir ruhani varlıktır. Böyle durumlarda tehlikeli durum oluşturmayacak Celb veya Vefk çalışmaları da tavsiye edilebilir. Büyü dünyasında ters tepme diye bilinen durum için bu büyü tehlikeli olduğundan dolayı biçilmiş kaftandır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara