"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cin Büyüsü

Kara büyüler, çok uzun yıllardır yapılan ve günümüzde de icra edilen büyülerdendir.  Cin büyüsü içinde asla iyi niyet barındırmayan bir büyüdür ve iyi amaçla yaptığını veya yaptırdığını söyleyen kişilere de asla inanılmamalıdır. Zira cin büyüleri insanlara zarar vermek için kullanılır ve iyi anlamda kullanılması mümkün değildir. Bu büyünün çok tehlikeli bir büyü olduğunu ve en ufak bir yanlışta farklı kötü sonuçlar ile karşılaşılacağını da belirtelim. Bu büyüye maruz kalan kişiler, büyük bir bunalıma girer ve sonrasında da intihar veya cinnet gibi ileri derecede tehlikeli bir süreç içine itilirler. Bu yüzden sevgili okurlarımızın bu büyülerden kesinlikle uzak durmalarını istiyoruz.

Cin Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Cin büyüsünün yapıldığı kişilerde görülen belirtilerin başında kararsızlık ve aşırı unutkanlık gelir. Kişi, ne istediğini tam olarak algılayamaz ve kararsızlığı onu bambaşka seçenekleri seçmeye zorlayabilir. Ayrıca gelecek ile ilgili kötü düşüncelerden kendini alıkoyamaz. Bu da onu depresyona itecektir. Bununla beraber büyü yapılan kişide agresif tavırlar kendini göstermeye başlayacak ve çevresinde ki insanları kendisinden uzaklaştıracaktır. Kısmet konusunda bir türlü istediği sonucu alamaz ve nişanlılık yada sözlülük de yüzükler genelde atılır.

Cin Büyüsü Neden Yapılır?

Cin büyüsünü yaptıran insanların birçok farklı nedeni olabilir elbette ama tek bir ortak payda hepsi buluşur. Bu ortak pay ise, zarar verme ve buna bağlı olarak da kötülük. Büyü yapılan kişiye cin musallat ederek onun hayatında ki güzel şeylerin elinden zamanla uçup gitmesi istenilebilir ve bunun arkasında hasetlik veya intikam gibi kötü düşünceler vardır. Bunun yanı sıra, bir kişiyi hasta edebilir ve bu hastalıklar psikolojik ve fiziksel olarak ikiye ayrılır. İş hayatında veya aşk hayatında sürekli mutsuz olması bu büyü ile sağlanabilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara