"Enter"a basıp içeriğe geçin

Evlileri Ayırma Büyüsü

Düşünün ki; evlilik yaşınız geldi ve hayat boyunca yaşadığınız tüm ilişkilerden sadece biri aklınızdan çıkmıyor. Hislerinize göre sadece onla evlenip hayat boyu mutlu bir yaşam sürebileceğinize inanıyorsunuz. Fakat ciddi bir sorununuz var? Ne dediğinizi duyar gibiyiz. Diyelim ki bu kişi evli ve şu durumda size gelmesi ve o kişiyle kavuşmanız imkansız görünüyor. Herhalde hiç kimsenin yaşamak istemeyeceği çok zor bir durumdur bu. Doğal yollardan bu iki kişinin ayrılmasını sağlayamayabilirsiniz. Fakat dünyevi durumlardan sıyrılarak ve yoğun bir çaba içerisinde bulunarak bu işin altından kalkabilirsiniz. Peki nasıl? Tabi ki karşıdaki bu iki kişiye evlileri ayırma büyüsü yaparak. Bu yazımızda sizlerle evlileri ayırma büyüsü hakkında bilgiler paylaşacağız.

Evlileri Ayırma Büyüsü Nedir Hangi Durumlarda Uygulanır?

Evlileri ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi evli iki kişiyi bazı tılsımlar, dualar ve işlemler kullanılarak ayırmak için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü çoğu zaman unutulamamış bir aşk ve tabiri caiz ise bir başkasına kaptırılmış bir sevgiliyi eşinden ayırmak ve evlilik akitlerini sonlandırmak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Uygulama çeşidi ve karakteri olarak zor bir uygulama olan evlileri ayırma büyüsü işlemi sırasında uygulanacak yöntemler sırasıyla maksimum bir ciddiyetle ele alınmalı amacın ciddiyetine yakışır hassasiyet gösterilmelidir ki uygulama ve yöntemler başarılı olsun.

Evlileri Ayırma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Evlileri ayırma büyüsü nasıl uygulanır dilerseniz bu konuda sizlerle gerekli bilgileri paylaşalım. Bu uygulama ve yöntemleri çok dikkatli okumanızı ve hassasiyetle yerine getirmenizi rica ediyoruz. Yapacağımız ilk işlem duşa girip detaylı bir temizlik sonrası gusül abdesti almak olacaktır. Bunun sebebi şudur ki dinimizde de temiz olmadıkça dünyevi dertlerden arınmadıkça dileklerimiz kabul olmaz ve Allah’ın huzuruna çıkamayız. Detaylı temizlik ve abdest sonrası kılınan yatsı namazından sonra tespih namazı kılınmalıdır. Hemen ardından zikir şeklinde Allah’ın doksan dokuz ismi olan esma ül Hüsna kırk bir kez okunmalıdır. Bu işlemi yedi gün boyunca gerçekleştirmeliyiz.

Bu uygulamalardan sonra temiz bir akarsuda yıkanmış temiz bir beyaz mendilin içine üç adet kurumuş gül yaprağı felak, nas, ihlas ve Fatiha sureleri okunarak konmalı üçgen şeklinde katlanmalıdır. Bu işlemin ardından son olarak ‘’ Ahhara sehhahü ‘’ duası temiz ve beyaz bir kağıda yazılmalıdır. Ardından bu yazdığımız kağıdı avuç içimizde güzelce dürüp üçgen mendilin üstüne koymalıyız. Ve işlemi şu şekilde sonlandırmalıyız. Bir mangal içinde hazırlamış olduğumuz kor ateşin içine üst üste olan mendil ve kağıdı koymalıyız. Mendil ve kağıt yavaşça yanarken içimizden istediğimiz şeyi yani karşıdaki iki kişinin evliliklerinin bozulmasını dilemeliyiz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara