"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gül Büyüleri

Büyüyü bilmeyen yoktur. Geçmişten günümüze kadar devamlılığını korumaktadır. En çok tercih edilen büyülerden biri ise aşk büyüleridir. Daha çok sevdiği kişiyi kendine bağlama ve aldatılma durumunun bir daha yaşanmaması için bu büyüler yapılır. Bu büyü ile büyü yapılan kişinin huyları değişmesi amaçlanır. Ancak kötü niyetlerle de bu büyü yapılmaktadır.

Genellikle en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden biridir ve çok tesirlidir. Gül büyüsü, aşk büyüsü kategorisinde bulunan büyülerdendir. Büyüler, insanüstü varlıklar aracılığıyla yapılır. Büyü yapma talebinde bulunan kişi, sevdiği kişiyi bu insanüstü varlıkların yardımıyla kendine bağlamasını ister. Genellikle de olumlu sonuçlanır. Çünkü çok kuvvetli ve tesirlidir. Gül büyüsünün de kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır.

Gül Büyüsünü Kimlere Yaptırılır? 

Tesirli ve kuvvetli olması, çok tercih edilmesindeki sebeplerden biridir. Diğer büyülere göre daha masumca gözükse de bir kişiyi kendine bağlattırdığı için çok da masum değildir. Ancak evli kişiler için gayet iyi bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde eşler, birbirine daha çok bağlanmaktadır.

Yalnız yanlış bir durumla karşılaşmamak için işinde profesyonel medyumlardan yardım almak gereklidir. Tecrübede oldukça önemlidir. Yanlış cümlelerle, yanlış zamanda yapılan bir büyü, çoğu zaman ters etki yapar. Yani bağlanması beklene kişi, nefret duyabilir. Bu büyünün, dönüşü de yoktur.

Gül Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Kırmızı, aşkı simgeler. Gül ise aşkın tarifidir. Bu büyüde, insanüstü varlıklar büyü yapılan kişiye emirler verir. Dolayısıyla kişi, iradesi dışında emirlere uyar. Büyünün yapılması için bir tane kırmızı büyü olması gerekir. İşinde uzman olan medyum, büyüyü neden ve kime yapacağını niyet ederek, “Tuncia” duasını okur. Gül okunduktan sonra aşık olunmak istenen bireye verilir.

Burada, dikkat edilmesi gereken nokta, gülü kişiye, büyü yaptıran kişi vermelidir. Aşık olması istenen kişi, gülü kokladığında büyü etkisini göstermeye başlar.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara