"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gül Büyüsü

Aşk büyüsü olarak bilinse de bağlama büyüsü mensubu da olan gül büyüsü, diğer aşk büyülerine göre çok fazla etkilidir. Bu büyünün bu kadar etkili olması da takdir edersiniz ki çokça bu büyünün yapılmasını sağlar. Evli kişilerin cinsel problemlerini çözmek adına yapılabileceği gibi, sevdiğiniz kişinin sadece size sadık olması için veya sevdiğiniz kişinin onun iradesi dışında sizi sevmesi içinde bu büyü yapılabilmektedir. Göreceğiniz üzere birçok amaç için yapılır. Hem bu kadar çok amaca hizmet etmesi hem de etki açısından insanları memnun etmesi bu büyüyü özel kılmaktadır.

Gül Büyüsü Nasıl Gerçekleşir?

Öncelikle önemli bir ayrıntıyı sizlerle paylaşmamız gerekiyor. Büyüler çok tehlikelidirler ve ancak bu işin ehli olan insanlar tarafından yapıldığında bu riskler en az seviyeye inecektir. Büyüler de ancak o zaman sonuç verecektir. Gül büyüsünün gerçekleşmesi için öncelikle gül yaprakları lazım olacak ve bu gül yapraklarının 7 adet olması gereklidir. Dalından büyü yaptıracak kişinin kendisi koparmalıdır ve gülün kırmızı gül olması gerekir. Güller ile olan işlem bir kenara bırakılır ve süt kaynatılır. Kaynatılan sütün pastörize edilmemiş süt olmasına dikkat edilmesi gerekir. Kaynatılan süt su bardağının içine konulur ve 2 kaşık şeker konulur. Eğer küp şeker kullanılacak ise 2 adet küp şeker yeterlidir. 7 adet yaprak üst üste konulur ve iki parmak arasına iyice yerleştirilir. Sonrasında da sütten bir yudum alınır ve bu süreçte söylenmesi gereken bazı tılsımlı sözcükler vardır.

Gül Büyüsünde Cinler Kullanılır mı?

Bu sorunun cevabı hem evet hem de hayırdır. Nitekim gül büyüsünü yapan medyumların çok az bir bölümü bu büyüde cinleri kullanır. Gül büyüsünün aslı da budur; ama çoğu medyum bu işlemi cinsiz gerçekleştirir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara