"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gül Büyüsü

Sevdiği insana kavuşmak için insanların bazen gidebileceği başka yol kalmaz ve çaresizce farklı yollara başvurabilirler. Eğer ki gerçekten de elinizden gelenin fazlasını sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmek için yaptıysanız, bu büyü sizin için bir çözüm yolu olacaktır. Bu büyünün yapımında cinlerin kullanıldığını düşünürsek, ne kadar önemli ve etkili bir büyü olduğunu anlamakta mümkündür. Bununla beraber ne kadar da riskli bir işlem olduğunu da anlayabiliriz. Bu yüzden de çok dikkatli olunması gereken bir büyüdür. Bu büyüyü yapacağını söyleyen yüzlerce insan internet üzerinden bulabilirsiniz; ama bu büyüyü yapabilecek insan sayısı ne yazık ki bulduklarınızın 10 da 1’ i kadardır. Ayrıca bu büyünün cinsel sorunlar içinde kullanıldığını belirtmekte fayda var.

Gül Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gül büyüsünün yapımında cinlerin kullandığını yukarıda sizlerle paylaşmıştık. Bu büyü yapılırken cinler ile birlikte güllerin üzerine dualar okunur. Bu işlemin detayları medyumun denediği tekniğe göre değişiklik gösterir. Zira birçok farklı yöntem ile gül büyüsünün yapıldığı bilinir. Büyünün yapım sürecinde cinler olduğu için büyünün ters tepme ihtimalinin de göz önünde bulundurulması gereklidir. Büyünün yapılması ile birlikte sevdiğiniz kişi üzerinde veya hangi amaçla yapıldıysa büyü etkisini çok kuvvetli bir şekilde kişi de göstermeye başlayacaktır ve bu değişiklikler dışarıdan gözlemlenebilir düzeyde olacaktır.

Gül Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Olur?

Gül büyüsünün etkisi çok kısa sürede gerçekleşecektir ve bu etkinin en kısa sürede etki etmesinde ki en önemli faktör cinlerin bu büyüde başrol oynamasıdır. Büyünün etkisi büyü yapılan kişinin nasıl bir bünyeye sahip olması ile de alakalıdır. Ayrıca gül büyüsünün birçok farklı yöntemi bulunur ve bu yöntemlerde etki süresinde değişikliğe sebep olabilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara