"Enter"a basıp içeriğe geçin

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

İki sevgiliyi ayırma büyüsü için başvurmadan önce gerçekten niyetinizin Salih olması ve size haksız bir durum olduğundan kendinizin inanması gerekir. Duygularınızdan ve hislerinizden emin olduktan sonra vücut olarak temiz olmalı ve gerekli bilgileri önceden toparlamanız gerekir. Neden iki sevgiliyi ayırmak istediğinizin sizce gerekli bir açıklaması olması da gerekir.

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü Hakkında

Peki iki sevgiliyi ayırma büyüsü nasıl yapılır ve amacı nedir bu konular ile ilgili sizinle bazı bilgiler paylaşalım. Öncelikle ayrıntılı bir duş sırasında vücudumuz için gerekli tüm temizlik işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeliyiz. Ardından da her tılsım uygulamasının başında yaptığımız gibi gusül abdestimizi almalıyız. Bu işlemin ardından ayırmak istediğimiz iki kişinin birer boy fotoğrafını buluyoruz. Ardından çoğu büyü işleminde olduğu gibi misk, amber, gül suyu, karadut ve uhd ediniyoruz. Hepsini derince bir tencerede kaynatıyor ve bir çeşit tılsımlı mürekkep elde ediyoruz. Bu işlemin ardından temiz bir kürdan ile hazırlamış olduğumuz mürekkebi kullanarak resimlerdeki kişilerin göğüs bölgelerine birer çember çiziyoruz. Ardından bu çemberin içine yine aynı mürekkep ve kürdanı kullanarak isimlerini ters bir şekilde yazıyoruz. Yani erkeğin resmine bayanın, bayanın resmine erkeğin ismini yazıyoruz.

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsünde Okunacak Dualar

Tüm bu işlemlerin ardından ‘’ Allahümme inni esabet ‘’ duasını kırk bir kez okuyoruz ve bundan sonra da doksan dokuz kez tövbe diyoruz. Bu işlemleri yaparken aynı zamanda da hazırlamış olduğumuz fotoğrafları okunmuş su ile doldurduğumuz bakır taslara sırasıyla daldırıp üzerrinde ki yazılar okunmayacak hale gelene kadar ovalıyoruz. Tüm işlemlerimiz bittikten sonra son olarak Allah’ın müstesna ve mübarek doksan dokuz ismini sırasıyla sesli bir şekilde söylüyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra bir hafta boyunca namazımızı aksatmayıp her namaz sonunda selam vermeden bu dileğimizi içten dile getirdikten sonra dileğimiz Allah’ın izniyle gerçek olacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara