"Enter"a basıp içeriğe geçin

İncir Büyüsü

İncir, büyü yapımında da kullanılan oldukça etkili meyvelerden biridir. Ana malzemesi incir olan en önemli büyülerden biri de incir büyüsüdür. Büyü farklı şekillerde yapılabilmektedir. Kuru ya da yaş incir ile yapılan büyüde ne yönde bir rota çizileceği, medyumlar tarafından kişilerin hayat hikâyelerinin dinlenmesinden sonra ortaya çıkmaktadır. Bu aşamada bireylerin verecekleri cevaplarda dürüst davranmaları bir hayli önem arz etmektedir. Aksi halde istenen sonuçlara ulaşmak için daha uzun süreli olarak beklemek gerekebilmektedir.

İncir Büyüsü Nedir?

Bireyler büyü öncesinde “incir büyüsü nedir, neden yapılır,” şeklinde sürüp giden farklı sorulara sahip olabilmektedir. Bu neden yüzünden öncelikle büyünün bağlama büyülerinden biri olduğu yönünde açıklama yapmak faydalı olacaktır. Üstelik incirin bireyleri bağlamak konusunda oldukça etkili olması büyünün de bir hayli etkili olması sonucunu getirmektedir. Büyünün türü hakkında ise farklı medyumlar farklı görüşlere sahip olabilmektedir. Pek çok medyum tarafından kara büyü kategorine alınan incir büyüsü, bazı medyumlar tarafından ise ak büyülerden biri olarak kendini göstermektedir. Büyünün diğer bağlama büyülerine göre güçlü olması yapım aşamasına daha büyük bir özen gösterilmesini gerekli kılmaktadır.

İncir Büyüsü Kesin Tutar Mı?

İncir büyüsünün tutması için lazım olan adımların hatasız bir şekilde yerine getirilmesi şarttır. Bu alan incir büyüsü yapmak için yedi adet incir kullanılmaktadır. Büyünün kesin tutup tutmayacağı, incirlerin doğru bir şekilde tılsım haline getirilmesi ile alakalıdır. İşlemlerde doğruluk garantisi isteyen bireylerin güvenilir medyumlara danışmaları bu garantiye sahip olmaları sonucunu getirmektedir. Büyünün aşamalarının tamamlanmasından sonra beklenmedik bir aksilik görünmediği durumlarda en çok bir haftaya kadar etkilerinin görüldüğü bilinmektedir. Hatta üç ün içerisinde etki eden incir büyülerinin olduğu da güvenilir medyumlar tarafından belirtilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara