"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kabak Büyüsü

Kabak büyüsü, bal kabağı büyüsü olarak da bilinen ve biten bir ilişkinin tekrardan alevlenmesinde fayda sağlayan bir büyüdür. Aşk büyüleri kategorisinde yer alan ve pek bilinmeyen bir büyü yöntemidir. Bu büyü çeşidi ismini ana malzemesi olan kabaktan almıştır. Kabak büyüsünün yapılışı hakkında araştırma yaptığınızda birçok farklı ritüelle karşılaşacaksınız. Bu bilgilerin bir çoğu doğrudur. Zira farklı ritüeller ile yapılabilen bir büyüdür.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabak büyüsü için daha önce büyü de kullanılmamış olan bir bal kabağı temin edilmelidir. Sonrasında bu kabağın içi oyulur ve kabağın içinde bulunan çekirdeklerin tek tek çıkarılması gerekir. Bu aşamada çekirdekler büyünün sonuca ulaşmasında önemli bir etkendir. Eğer çekirdek kalır ise büyünün tutma ihtimali de azalmaktadır. Bu tür bir durum ile karşılaşmamak adına medyumlar tahta kaşık kullanırlar. Sonrasında medyuma göre farklı ritüeller uygulanır ve kabak kuluçkaya yatırılır. Bu süre 2 gecedir ve 2 gece bekledikten sonra söz konusu kabak büyü için hazırdır. Bu en bilindik yöntemlerden birisidir; ama birçok medyumda oyulan kabağın içine büyü yapılacak kişinin resmini ve ismini koyar. Bu aşamadan sonra kabak kurumak için bekletilir. Kabak kururken de dualar okunur. Duayı sadece medyum değil, büyüyü yaptıracak kişinin de okuması istenilir. Bu işlem 1 hafta sürer ve kabağında kuruması beklenir. Sonrasında kabak bir yere asılır ve çürümeye başlayıp düştüğünde de büyü zamanı dolmuştur anlamına gelir.

Kabak Büyüsü Kimler İçin Uygundur?

Kabak büyüsünü, sevdiği kişi kendisinden ayrılan kişilerce tercih edilmesi gerekir. Eğer sevdiğiniz kişinin sizden ayrılması sonucunda, size geri dönmesini ve geri dönerken duygularının tekrardan alevlenmesini istiyorsanız bu büyü yöntemini tercih edebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara