"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kara Büyü Belirtileri

Bilindiği üzere büyüler 3’e ayrılır. Kırmızı, ak ve bu makalede uzun uzun anlatacağımız kara büyü. Kara büyü çok ama çok uzun yıllar öncesinde yapılmaya başlanan ve temelleri çok eskiye dayanan bir büyü çeşididir. Bu büyü hakkında hemen herkesin az çok bir fikri vardır. Kara büyüler hakkında yapılmış onlarca filmi internette bulmak mümkündür. Bu da bu terimin ülkemizde ne kadar çok ilgi gösterdiğinin bir nevi kanıtıdır.

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

Kara büyü adı altında yapılan onlarca büyü bulunur ve her büyünün de kendine has belirtileri olabilmektedir. Kara büyü belirtilerinin ortak olanlarını belirtecek olursak ilk söylememiz gereken hiç şüphesiz ki olağan bir hayatta olağandışı durumların olmasıdır. Bu bir hastalık olabilirken, kısmet veya iş konusunda hatta evlilikte veya aşkta da olabilir. Bunun haricinde gece sıçrayarak uyanmakta kara büyü belirtilerinden biri olarak gösterilir. Tabi burada önemli olan bu durumun istikrarlı şekilde olmasıdır. 1 gün veya 2 gün boyunca sıçrayarak uyanmak elbette kara büyü belirtisi olarak görülemez. Belirtilerden bir diğeri de psikolojik değişiklikler. Şöyle ki büyü etkisine giren bir kişi her daim agresif olur ve bu agresiflik her geçen gün daha da artar. Kişinin bu agresifliği ileri derecelere ulaşabilir ki sadece bu amaçla yapılan birçok kara büyü çeşidinin olduğunu da söylemeliyiz.

Kara Büyüler Nasıl Yapılır?

Bu çok genel bir sorudur ama genelde sabun, ölü toprağı, adet kanı, iç çamaşırı, sicim ipi, ölü hayvanların parçaları gibi materyaller ile yapılır. Bunlar haricinde birçok malzeme kara büyülerde kullanılır ama genel olarak kara büyüde kullanılan malzemeler afaki derecede uç malzemeler olabilmektedir. Kara büyülerin yapımı her kara büyü çeşidine göre farklılık gösterir ve aynı işlemler ile yapılan tek bir kara büyü bile yoktur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara