"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur? Sorusu büyü sektöründe önem arz eden en önemli konulardandır. Çünkü bu büyü yapıldıktan sonra bozulmaz ise insanlara çok kötü bir şekilde zararlar verebilir. Bu yüzdendir ki bu büyü yapıldıktan sonra mutlaka bozdurulması ve bu belanın defedilmesi tavsiye edilir.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Uzaktan yapılan büyüyü bozmak için büyü bozmada oldukça etkin bir şekilde kullanılan duaların okunması şiddetle tavsiye edilir. Eğer büyü etkisini şiddetli bir şekilde gösterdiyse ve kişiyi ciddi anlamda rahatsız ettiyse en acil bir şekilde kara büyü bozma işlerinde referansları olan iyi bir medyumu bulmanızı tavsiye ederiz. Bu büyüyü bozmak için bir bardak su temin edilir ve Fatiha, Felak, Ayet-el Kürsi ve Nas sureleri 21 defa okunur. Sonrasında 497 kez besmele çekilerek büyüyü bozma işlemi tamamlanır. Bu büyü bozma yönteminin 3 gün arka arkaya hiç ara vermeden yapmanız büyüyü bozacaktır. Uzaktan büyüyü bozmak için uygulayabileceğiniz bir başka yöntem ise, önce niyet edilir ve niyetten hemen sonra “La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Sehlen lebi afvike ya aziz.” Okunur. Bu dua 1000 kez okunmalıdır ve bu dua insanları büyülerden koruması ile bilinir.

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

İnsanlara zarar vermek amaçlı yapılan bu büyünün belirtileri de sinsi değildir ve kendini çok kısa süre içerisinde gösterir. Bu büyünün en önemli belirtisi depresyon halidir. Kişi günler geçtikçe daha şiddetli depresyon yaşar. Bir diğer belirti de gece uyku problemlerinin artmasıdır. Büyü yapılan kişi uykuya hasret kalır ve her gece daha da az uyur. Uyuduğu andan itibaren de kabuslar görür. Son belirti ise unutkanlıktır. Kısa süren ama etkili hafıza kayıpları yaşanır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara