"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kilit Büyüsü Nedir?


Kilit büyüsü adından da anlaşılacağı üzere psikolojik problemler ortaya çıkmasına sebep olan, kişiyi strese koyan, sevdiği kişiden ayrılmasını hedefleyen kara büyülerden bir tanesidir. Bu büyüye tılsımlarla yön verilir. Olmasını istenen şey niyet edilir ve niyetle başlanır. Başlaması ve sonlanmasıyla büyü süresi 7 gündür. Kilit büyüsü bir haftada elde edilir.

Kilit Büyüsünün Amacı Nedir ve Etkisi Nasıldır?

Kilit büyüsü çoğunluklu olarak kara büyüler arasında yer alır. Bazı medyumlar kilit malzemesi de kullanarak kilit büyüsünü iyi niyet için de yapabilmektedir. Fakat belki de %5’lik bir oranla ak büyü olarak yapılabiliyor.  Fakat bu büyünün asıl amacı insanlara kötülük etmektir. Huzuru bozmak, insanları mutsuz etmektir.

Genel olarak aile içindeki şiddetli geçimsizliklerin olduğu hallerde bağlama büyüleri arasında en çok tercih edilen büyü kilit büyüsüdür. Bu büyünün yapım aşamasında kime ve neden yapılacağının belirlenmesi gerekir. Bu nedenle medyumun sorduğu sorulara tam ve doğru bir şekilde yanıt vermek gerekir.

Kilit büyüsü Hangi Durumlarda Uygulanır?

Bağlama büyüsü denilince en güçlü büyülerin arasında kilit büyüsünün başta geldiğini artık biliyoruz. Ancak kilit büyüsü insanlara farklı şekillerde uygulanır. Gayet tabi etkileri de oldukça farklı olur. Bu farklılıklardan biraz bahsedecek olursak;

  • Evli insanların arasındaki bağları koparmak
  • Birini kendine koşulsuz şartsız bağlamak
  • Kadınlığı bağlamak için
  • Biri iş yerindeki çalışanların patronu terk etmemesi için
  • Cinsel olarak erkekliği bağlamak için uygulanır
  • Giden erkek eşin eve geri gelmesi için (Eve kilitleme büyüsü)
  • Anne ve babanın çocuklarından istedikleri saygıyı göremedikleri durumlarda…

Buna benzer olarak daha sayabilecek çok sayıda durum aslında kilit büyüsü çalışmasının hangi değişik şekiller için uygulanabildiğine bir numune teşkil edecektir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara