"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kısmet Açma Büyüsü

Büyülerde yöntem ne olursa olsun sonuçta aynı amaca hizmet ediyor olmaları bu yöntemlerin tamamını güvenilir kılmaktadır. Tabi ki her büyüde olduğu gibi bu büyüde de asıl işi yapanın yani büyüyü yapan kişinin bilgi birikimi son derece büyük önem taşımaktadır. Kısmet açma büyüsü yapılırken yapılacak küçük yanlışlar bile büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracak ve bütün emeklerin boşa gitmesine neden olacaktır.

Kısmet Kapama Büyüsü Yapıldı mı? Önce Bunu Kontrol Edin!

Kısmetinin kapalı olduğunu ve bu nedenle yuva kuramadığını düşünen birçok kişi içinde bulundukları bu durumun kendilerine yapılan bir büyüden kaynaklandığını aslında bazıları bu konuda haklıdır da. Çünkü bir insanın kısmetinin kapanması ve ömrünün sonuna kadar mutlu bir yuva kuramamaları için yapılan çok güçlü büyülerin de var olduğu bilinmektedir. Yani bu tip bir durumla karşı karşıya kalan yani kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişilerin, öncelikle uzman bir kişiden yardım alıp kendilerine bir büyü yapılıp yapılmadığını kontrol ettirmeleri doğru bir hareket olacaktır.

Çünkü kişinin üzerindeki şanssızlık ve kısmetin kapalı olma durumu kendilerine yapılan bir kısmet kapama büyüsünden kaynaklanıyor olabilir ve bu durumda ne yapılırsa yapılsın kısmet açma büyüsü yapılmadan bir sonuca varılamaz. Herkesin çevresinde mutlaka kısmet açma büyüsü yapan ve yapan bir kişiyi tanıyana birileri vardır. Yani halkımız az yâda çok kısmet açma büyüsü ile ilgili bilgi sahibidir. Tüm büyüler incelendiğinde herhalde en hayırlı ve en zararsız büyü, kısmet açma büyüsüdür.

Kısmet Büyüsünün Riskleri

Ancak bilinçsiz kişilerin yanlış yönlendirmeleri bu basit büyüyü bile bir anda işkenceye döndürebilir. Aslında bakılırsa her büyüde olan riskler bu büyüde de vardır. Hele ki büyüyü yapan kişi kısmet açma büyüsünü görünmeyen âlemlerle iletişime geçip bu büyü için cinlerden yardım aldıysa kesinlikle çok dikkatli davranılmalıdır. Zira tamamen hayırlı bir amaca hizmet eden bu özel büyü, bir anda hayatı çekilmez hale de getirebilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara