"Enter"a basıp içeriğe geçin

Makas Büyüsü Nedir ?

Makas büyüsü, Yahudi inancına göre yapılan bir büyüdür. Sevenleri ayırmak ya da birleştirmek için kullanılmaktadır. Son derece etkili bir büyüdür. Yanlış yapıldığı takdir de yapanı etkisi altına alan bir büyüdür. Bu yüzden işi bilmeyen kişiler tarafından yapılmaması gerekmektedir. Muhakkak büyünün ritüeli tam olarak gerçekleştirilmelidir. Bu büyü için kullanılacak malzeme bir adet demir makas ve ayrılması ya da birleşmesi istenen kişilerin fotoğraflarıdır.

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Büyü yapmadan önce birleştirme ya da ayrılması istenilen kişiler için niyet edilerek, makas alınır ve fotoğrafların üstüne konur. Birleştirmek için makas kapalı, ayırmak için ise makas açık şekilde fotoğrafların üzerine konur. Fotoğrafları koyduğumuz yerin üzerine ayırmak için 6 adet beyaz mum, birleştirmek için ise 6 adet kırmızı mum daire şeklinde konulur ve mumlar yakılır. Bu işlemlerin akabinde medyum tarafından size verilecek olan dua okunur. (bu büyüyü direk medyuma’da yatırabilirsiniz) İbranice dualar sırasına ve sayısına göre okunarak mumların eriyip bitmesi beklenir.Mumlar eridikten sonra aynı işleme fotoğrafların tersi çevirilerek devam edilir. İşlem sonunda ise eriyen mumlar metal bir kaba koyularak fotoğraflar ile birlikte yakılır. Fotoğrafların üstüne koyduğumuz makas ise alınarak uygun bir yerde saklanır. Burada önemli olan duaların tam sayısına ve sırasına göre okunmasıdır. Tekrar ediyorum büyü çok etkili bir büyüdür ve aynı gün içinde etkisini göstermeye başlar. Bu yüzden de diğer büyülerden bu konuda farklıdır.

Makas Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Makas büyüsünü bozmak için büyü yapılan makası bulmak gerekmektedir. Makas bulunana kadar dışarıdan hiç bir işlem yapılamaz. Yahudilik hakkında bilgi sahibi olan ve ibranice bilen bir medyum tarafından bozulması gerekmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara