"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü, bir insanın yuvasını yıkmak veya çok güzel giden bir ilişkiye müdahale edilmesi ile o güzel ilişkinin son bulmasını sağlayan bir büyüdür. Nitekim bu büyünün bu sonuçlara yol açtığını düşünürsek iyi niyet içermeyen bir eylem olduğunu da söyleyebiliriz. Sadece ilişkiler için yapılmadığını ve işleri yolunda giden bir insanın, yolunda giden işlerinin tersine dönmesi içinde bu büyünün yapıldığını belirtelim. Kara büyü olmasından kaynaklı olarak biz site yönetimi olarak bu tür büyüleri onaylamadığımızı da sizlere belirtelim.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsünün ismine baktığımızda hangi malzemeden yapıldığını anlamak pek de güç değil. Bu büyüde önemli bir ayrıntı vardır ki, bu da mezardan alınan bir toprağın bu büyüde kullanılmasıdır. Aksi takdir de istenmeyen sonuçlar ile yüzleşmek zorunda kalınabilir. Ölü toprağı büyüsü tehlike unsurunun bolca yer aldığı bir büyü olduğundan dolayı bu büyünün nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde elbette anlatmayacağız.

Ölü Toprağı Büyüsü Etkisi

Daha çok mutlu birliktelikleri yıkmak için tercih edilen ölü toprağı büyüsü, büyü yapılan kişiler üzerinde farklı etkiler gösterebilir. Genel etkilerden birincisi ise, kişi üzerinde yorgunluk belirtilerini keskin bir şekilde göstermesidir. Kumandayı almak için elini uzatmaya bile üşenecek duruma gelir ve yorgunluk her geçen daha da ağırlaşır. Yorgunluktan kaynaklı olarak sürekli uyuma etkisi yaratır. Bunun haricinde büyü yapılan evde bereketsizlik de görülür. Bereketsizliğin yanı sıra huzursuzlukta ölü toprağı büyüsünün etkilerinden biridir. Tüm bunlar birleşince de zaten büyü etkisini artık tamamen göstermiş demektir ve çiftler arasında ki ilişki sona doğru yaklaşıyordur. Önce ufak tartışmalar ile başlayan kötü gidişat, sonrasında yerini daha büyük sorunlara bırakacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara