"Enter"a basıp içeriğe geçin

Pamuk Çekirdeği Büyüsü

Pamuk çekirdeği büyüsü hangi amaç için yapıldığına göre ak veya kara büyü kategorisinde sınıflandırılır. Şöyle ki bir çift kendi üzerlerinde bu büyüyü birleşmek amaçlı yapar ise, elbette ki bu büyüye ak büyü diyebilmemiz mümkündür. Yalnız bir kişi bir başkasının rızası olmadan, o kişinin kendisine aşık olmasını istiyor ve bunun içinde bu yönteme başvuruyor ise, bu da kesinlikle bir kara büyüdür.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pamuk çekirdeği büyüsünün yapılışını tamamen bu yazımızda sizlere aktarmak pek etik bir davranış olmayacaktır ve kabaca ana malzemeler ve diğer detaylara değineceğiz. Öncelikle ana malzemenin ne olduğunu hepimiz biliyoruz büyünün isminden de göreceğiniz üzere. Pamuk çekirdeği büyüsü için gerekli olan çekirdek sayısının 3 olduğunu belirtelim. Eğer evlenme amaçlı yapılıyor ise, bu çekirdeklerin üzerine evlenmek isteyen çiftlerin ismi yazılır. Aşık etme büyüsü olarak bu büyü yapılacak ise, sadece büyü kime yapılacak ise o kişinin ismi bu çekirdeğe yazılır.  Bu büyüde diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi herhangi bir fotoğraf gerekmeyecektir; ama hangi amaçla yapılıyor ise medyumda ona göre bazı özel bilgiler isteyebilir(anne ismi, baba ismi gibi). Çekirdekler aşık etmek için yapıldı ise kişinin kapısının önüne, kısmet açmak için yapıldı ise de büyü yaptıran kişinin evinin önüne gömülmelidir.

Pamuk Çekirdeği Neden Yapılır?

Pamuk çekirdeği birbirlerini çok sevmelerine rağmen mutlu sona bir türlü ulaşamayan insanların evlenmek için tercih ettiği büyülerden biridir. Aynı zamanda aşık etmek içinde bu büyünün kullanıldığını söyleyebiliriz. Evlendirme ve aşık etme büyüsü haricinde kısmet açmak içinde bu büyü medyumların en öncelikli tercihleri arasındadır. Bu büyü sonrasında kişilerin kısmetleri eğer büyü en doğru şekilde icra edildiyse açılacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara