"Enter"a basıp içeriğe geçin

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü yaptırmak için birtakım bilgiler ve malzemeler gereklidir. Papaz büyüsü normal büyülerden daha zor ve daha değişiktir. Bundan dolayı da papaz büyüsünü çoğu kişi yapmak istemez. Fakat papaz büyüsünün etkisi diğer büyülere göre daha fazla ve daha etkili olduğu için siz tercih edebilirsiniz. Öncelikle papaz büyüsü hakkında şöyle bir bilgi yanlışı bulunmaktadır. papaz büyüsü bir papaz tarafından ya da Müslüman olmayan bir kişi tarafından yapılmaz. Aksine herkes tarafından bu büyü yapılabilir. Bu büyüyü yaparken erkeğin menisi ya da kadının adet kanı gerekebilmektedir. Bundan dolayı da papaz büyüsünün etkisi çok fazladır ve yapılması da bu derecede zordur.

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsünü yapmak ve bozmak çok zor bir iştir. Fakat etkisinden dolayı çoğu kişinin tercihleri arasında yer alan papaz büyüsünü yapmak ya da bozmak çok zor bir iştir ve bu işten bilen, işten anlayan kişilerde yapmanızda yani bir medyum ile ya da medyum hoca ile yapmanızda fayda vardır. Ya da bu işlerden anlayan kendilerini sadece hoca olarak tasvir eden ve büyü işleri ile uğraşan kişilere ulaşmasınız. Bu kişiler yardımı ile bu büyüyü kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Hakkında

Geçmiş çağlardan günümüze gelen papaz büyüsü ile ilgili çok fazla çeşit bulunuyor. Bundan dolayı öncelikle papaz büyüsünü hangi amaç için yapacağınıza karar vermelisiniz. Sonrasında da papaz büyüsü için gerekli olan araç gereçleri ve birtakım bilgileri toplamalısınız. Günümüzde papaz büyüsünü yapmak daha da zorlaşmıştır ve hatta papaz büyüsünü bozmak daha imkansız bir hale gelmiştir. Papaz büyüsünü bozmak en az papaz büyüsünü yapmak kadar zordur. Hatta büyüyü bozmak büyüyü yapmaktan daha zordur diyebiliriz. Bazı medyumlar ya da medyum hocalar papaz büyüsünü bozmak için günler aylar hatta seneler uğraşabilir. Bu büyüyü kolayca bozmak diye bir şey de yoktur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara