"Enter"a basıp içeriğe geçin

Şeker Büyüsü

 Hem bağlama hem de aşık etme büyü kategorisinde yer alan şeker büyüsü, yapılış amacı ile çok fonksiyonludur. Sevilen; ama sizi sevmeyen birisi için oldukça etkili olan bu büyü çeşidi, bağlama büyüsü olarak yapıldığında da en etkili büyüler arasında zirvededir. Kara büyü olmasından kaynaklı olarak da etkisi tartışılmazdır. Büyü yapılırken şeker ana malzemedir ve bu büyü farklı yörelerde farklı isimler ile bilinir. Bu isimler; 41 şeker büyüsü, toz şeker büyüsü veya küp şeker büyüsüdür.

Toz Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şeker büyüsü iki farklı şeker türü ile de yapılabilen büyüdür. Hem toz şeker hem de küp şeker ile bu büyü yapılabilir. Hangisi tercih edilirse edilsin etkileri ve büyünün tutma süresinde değişiklik olmayacaktır. Büyünün yapılma aşamasında, kişinin özel bilgileri istenilir(büyü yapılan kişi). Bu bilgiler;

  • Hangi burç olduğu
  • Anne adı
  • Doğum tarihi

Sonrasında medyum sizden aranızda ki münasebetin ne derece olduğunu soracaktır ve sonrasında büyü işlemine başlayacaktır. Bir yemek kaşığı dozunda şeker geniş bir kaba koyulur ve suyun içine konularak karıştırılır. Karıştırma işlemi yapılırken medyum tılsımlı sözcükleri dile getirecektir ve bazı duaları okuyacaktır. Bu süreçte aşkından bu şekilde erisin gibi niyet sözcükleri de söylenir. Bu aşamada büyü gidişat açısından ikiye ayrılır. Şöyle ki bu şekerli suyu büyü yapılan kişiye içirtmek gerekir; eğer bu mümkün değilse de, büyü yaptıran kişi bu şekerli suyu içer.

Küp Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Küp şeker büyüsünde 2 küp şeker kullanılır ve her iki şekerin üstüne de niyetler okunur. Bu süreçte tılsımlı sözcükler ve dualar toz şeker büyüsünde olduğu gibi şekerlerin üstüne okunur. Şekerlerden birisi suyun içine konulur ve bu su kaynatıldıktan sonra, bir bardak su alınır. Bu yine toz şeker büyüsünde olduğu gibi kişiye içittirilmelidir yada büyü yaptıran kişi içer.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara