"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sicim Büyüsü

Sicim ipi diye bilinen bir ip ile Sicim Büyüsü işlemi yapılır. İplerin bağlanması ve düğümlenmesi ile büyü işlemi gerçekleşir ve bu işlemleri medyum olmadan sıradan bir kişinin de yapabileceği söylenir. Bir insanın kalben birisine her daim sadık olması için tercih edilebileceği gibi, iş ilişkilerinde veya arkadaşlık ilişkilerinde de bu büyü yapılabilir. Sizin düşman olarak gördüğünüz insanlar içinde bu büyü yapılabilir ve böyle düşman olarak gördüğünüz kişinin size karşı dilini bağlayabilirsiniz.

Sicim Büyüsünün Yapılışı

Sicim büyüsünü yapma sürecini ele alırsak, kolay işlemlerden oluşan bir büyü türü olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Büyüde sicim ipinin kullanılması gerekir ve her ipin bu büyüde kullanılamayacağını; kullanılsa bile büyünün tutmayacağını da sözlerimize ekleyelim. Büyü yapılırken her ip için düğüm atılması zorunludur ve her düğüm atıldığında sureler okunur. Bu sırada da niyetiniz ne ise onu da belirtmelisiniz. Büyü de düğümleme yapılacak ip sayısı bazı medyumlarca 3’dür bazılarında ise 7’dir. Bu büyüde ki önemli bir ayrıntıyı da sizlerle paylaşalım. Büyü hangi ortamda yapılır ise yapılsın, temiz bir ortam olması gerekir. Ayrıca temizlik sadece oda için geçerli değildir ve insan  bedenin de temiz olması ve gusül abdestinin alınmış olması gerekir. Bu uyarılar dikkate alınmazsa şayet, büyünün ters tepme ihtimali ortaya çıkar ve bu da hiç istemeyeceğiniz sonuçlar ile yüzleşmeniz anlamına gelir.

Sicim Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Belli Olur?

Sicim büyüsünün ne zaman etki edeceği hakkında net bir rakam vermek sizi yanıltmaktan başka bir işe yaramaz. Nitekim büyü yapılan kişinin iradesi, büyü yapan medyumun hangi teknikler ile ne kadar güçlü bir büyü hazırladığı gibi etmenler, etki süresinde değişikliğe neden olacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara