"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sicim İp Büyüsü

Özellikle bağlama büyülerinin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan sicimler, birçok medyum tarafından tercih edilmemektedir. Bağlama büyülerinde sicim ipin yerine herhangi bir basit ip kullanılır ise bu büyünün tutma ihtimali çok düşecektir. Zaten sicim ip yerine basit bir ip kullanan medyumda bu işten pek de anlıyor sayılmaz. Sicim ipleri özel yağ ile bulanır ve bu şekilde kullanılan sicimler çok ama çok etkilidir. Düğüm büyüsü, ip bağlama büyüsü ve dikiş büyüsü gibi büyülerde farklı bir ip kullanılması büyünün tutma ihtimalini sıfıra indirir.

Sicim İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Belli bir orantıda olan bir sicim ipi temin edilir ve bu orantı medyum tarafından gelişi güzel bir şekilde kullanılmaz.  Büyüye özel ölçüleri vardır ve bu ölçülere göre ip şekillendirilir. Sicim ipleri daha önceden medyum tarafından işlem görmüş olmalıdır. Yani medyumun bu ipler üzerinde daha önceden büyü işlemlerinin bir kısmını yapmış olması gerekiyor. Sicim ip büyüsü bağlama büyüsü için tercih edilse de  bazı medyumlar aşk büyüsü içinde kullanabilmektedir. Büyü yapılırken medyum her işlem için ayrı dualar okumak ile yükümlüdür. Bazı medyumlar ipe yazı yazarak bu büyüyü yaparlar ve bu şekilde yapılan büyüler oldukça zordur. Bir ipe yazı yazmanın zorluğunu herkes anlayabilir ve bu şekilde bir büyü yapılsın istiyorsanız, büyük bir ihtimal büyüyü yapan medyumda sizden fazla para isteyecektir.

Sicim İp Büyüsünün Etkisi

Sicim ip büyüsü etki açısından muazzam sonuç verir. Büyü doğru bir şekilde yapıldıysa şayet büyünün tutma ihtimali neredeyse kesindir. Bu yüzden medyumların çok fazla tercih ettiği bir büyüdür. Büyünün etkisi 2 haftalık süreçten önce kendini göstermeyecektir. Bu yüzden büyüyü yaptıran kişiler sabırla bekleyip büyünün etkisini göstermesini beklemelidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara