"Enter"a basıp içeriğe geçin

Soğutma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Birbirini çok seven ve hiç ayrılmaz denilebilecek çiftlerin ayrıldığına sizler de şahit olmuşsunuzdur. İşte bu tür durumlarda bile işe yarayan ve etkili bir büyü çeşidi olan soğutma büyüsü, uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdir de ayrılmaz denilen çiftleri kolay bir şekilde ayrılabilir.

Soğutma Büyüsünün Yapılışı

Bu büyünün yapılışında genelde büyü yapılacak kişiye ait eşyalar kullanılır ve bu büyüyü sadece bir medyum yapabilir. En eski büyülerden biridir ve bu yüzden de bu büyünün yapılışı hakkında bir çok seçenek vardır. Büyüyü yapan kişi büyüyü yaptıktan sonra, büyünün kısa sürede gerçekleşmesi ve daha da etkili olmasına adına dualar okuyabilmektedir. Soğutma büyüsünün etkisi medyumun hangi yöntemle bunu yaptığına ve büyü yapılan kişiye göre değişiklik gösterir. Bu aşamada büyü yaptıran kişilerin sabırsız davranmaması ve medyumun belirttiği süre kadar beklemeleri daha sağlıklı olacaktır.

Soğutma Büyüsü Sonrasında Neler Olur?

Soğutma büyüsü ile birlikte büyü yapılan kişinin kimden soğuması istendiyse ona karşı bir duygu soğukluğu olacaktır. Ona karşı ilgisini kaybedecek ve duyguları ne kadar yoğun olursa olsun o duygular zamanla son bulacaktır. Bu büyü daha çok evli çiftler için yapılır ve büyü sonrasında büyü yapılan eşlerden biri, eşi ile aynı yataktan olmaktan bile rahatsız olacak bir duruma gelir. Tüm bu gelişmeler sonrasında da evlilik son bulacaktır.

Soğutma Büyüsünü Kim Yapar?

Soğutma büyüsü sadece  bu işi daha önce yapmış olan bir medyum tarafından yapılmalı ve bu medyumun söyledikleri dikkate alınmalıdır. Büyünün etkisini göstermek için gerekli sabrı gösterirseniz en kısa süre içerisinde büyü tutacaktır. Bu büyüyü herhangi birinin yapması farklı kötü sonuçlara yol açabilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara