"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tırnak Büyüsü

Büyüler yapılma amaçları farklı nedenlere dayandırılarak ortaya çıkmaktadır. Tırnak büyüsü de temelde iki farklı amacı hedefleyen kişiler tarafından yaptırılan büyülerden biridir. Ancak büyünün etkisini gösterebilmesi için doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Her insanın manevi yönden etki alanı aynı değildir. Büyü yapan insanların özellikle psişik güçlerinin bulunması istenmektedir. Bu yüzden tırnak büyüsünün yapımında uzmanlara yönelmek gerekmektedir. Böylece büyünün tutma olasılığının da büyük oranda artması sağlanmaktadır.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Günümüzde büyü yapmak ya da büyü yaptırmak genellikle duygusal nedenlerden ileri gelmektedir. Daha çok kadınların yöneldiği işlemlerden biri olan büyü, çoğunlukla aşk hayatlarının olumlu bir şekilde devam etmesini amaçlamaktadır. Tırnak büyüsü yaptırmak da aşk hayatı için yapılan büyülerden biridir. Büyü, yapılan kişinin yaptırana karşı derin bir duygu yoğunluğu hissetmesine neden olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında tırnak büyüsüne bağlama büyülerinden biri olarak da isim vermek doğrudur. Tırnak büyüsünün ikinci etkisi ise bireylerin psikolojilerini yönlendirmek ve onları etki altına almak olarak kendini göstermektedir. İstenen etkiler içi büyünün hatasız bir şekilde yapılması ve gelecek sonuçlara karşı bilinç edinilmesi şarttır.

Tırnak Büyüsü Hemen Tutar Mı?

Tırnak büyüsü yapmak konusunda farklı teknikler bulunmaktadır. Büyünün hangi teknik ile meydana getirildiği ise tutma süresi bakımından değişik zamanlara ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır. Ancak genel bağlamda tırnak büyüsünün tutması için uzun süreler istenmemektedir. Bireyler büyünün kısa sürede tamamlanmasının ardından etkilerini görmeye başlamaktadır. Büyü yapılan insanların eskiye göre daha farklı davranışlar sergilemesi büyünün tuttuğunun ve etki vermeye başladığının en büyük kanıtlarındandır. Kişiler bu büyüyü bozmak istediklerinde de uzmanlardan yardım istemelidir. Çünkü tesir alanı güçlü olan tırnak büyüsünün bozulması kolaylıkla gerçekleşen bozma işlemlerinden değildir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara