"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yarasa Büyüsü

Aşk büyüsü, ülkemizde insanların çok fazla araştırdığı ve yaptırdığı büyülerdendir. Birçok aşk büyüsü mevcuttur ve yarasa büyüsü de bu büyülerden sadece biridir. Bu büyünün diğer aşk büyülerinden önemli bir farkı vardır ve bu farkta bu büyü bir kez yapılır ise bir hayat boyunca tesirini göstermesidir. Bu da bu büyüyü özel yapmaktadır ve medyumların aşk büyüsü yaptıracak insanlara şiddetle önerdiği büyülerden biridir. Müthiş bir itaat sağlar ve bu itaat da etkisini bir ömür sürdürecektir.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsü yapmadan önce yarasa kanı lazım olacaktır ve ölmüş olan bir yarasanın kanının gerekli olduğu unutulmamalıdır. Yarasa kesilip kanı da akıtıldıktan sonra bu kan kişiye ait olan herhangi bir özel eşyanın üzerine sürülür. Eğer bu tür bir imkan yok ise, yarasa kanının büyü yapılacak olan kişiye içirilmelidir. Bu süreçte önemli ayrıntılardan birisi de ölen yarasanın büyü yapılacak olan bireyin evinin önüne gömülmesidir. Büyü bu işlemler sonrasında bitecektir ve kısa sürede de kişide büyüden kaynaklı değişimler gözlemlenebilir olacaktır. Bu büyünün en zor yanlarından birisi de hiç şüphesiz ki bir yarasa bulmaktır ve birçok medyum bu konuda yarasayı kendisi temin eder. Bazıları da büyüyü yaptıracak kişiden yarasayı temin etmesini ister.

Yarasa Büyüsünü Bozma

Yarasa büyüsünü bozmak için bu işi gerçek anlamda yapan bir medyum ile çalışmanız tavsiye edilir; aksi takdir de istenilen sonuca ulaşmanın mümkünatı yoktur. Büyü yapmak ne kadar maharet gerektirir ise, büyüyü bozmakta aynı şekilde maharet ister. Bu büyü bozma işlemi yapılmadığı sürece kendiliğinden bozulmayacaktır. Eğer büyü belirtileri tespit edilir ise, ilk yapılması gereken bir medyum ile iletişime geçmek olmalıdır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara