"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yarasa Büyüsü

Büyüler, yapılma şekline ya da amacına göre farklı gruplarda yer alabilmektedir. Yarasa büyüsü bu bağlamda kara büyülerden biri olarak görülmektedir. Kara büyüler, ak ya da gri olan büyülere göre daha çok dikkat isteyen türlerdendir. İşlemler sırasında gerekli olan adımlardan birinin atlanması ya da adımların yanlış olarak atılması farklı sonuçlar ile karşı karşıya kalınmasına neden olabilmektedir. Bu bağlamda sıkıntılı sonuçlara karşı korunmak için yapımı kolay olanların bile uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Unutulmamalıdır ki büyülerin işleme girmesinde farklı güçlerden destek alınmaktadır. Alınan destekler doğru ve kuvvetli şekilde yönlendirilmediğinde etkiler farklı şekillerde kendini gösterebilmektedir.

Yarasa Büyüsü Nedir?

Aşk geçmiş yıllardan bu yana insanların uğruna savaştıkları ya da farklı şeylere boyun eğdikleri duygulardan biridir. Yarasa büyüsü nedir, hakkında verilecek yanıtlar arasında en iyisi, etkili bir aşk büyüsü olduğu şeklindedir. Bireyler büyünün sonuçlarını gerçekten istediklerinde yaptırmalıdır. Aksi halde istenmeyen bir kişinin ömür boyunca kendilerine bağlı kalmasına neden olabilirler. Fakat yarasa büyüsü yapmak ya da yarasa büyüsü yaptırmak kolaylıkla gerçekleşen adımlardan meydana gelmemektedir. Her şeyden önce büyü için bireylerin yarasaya ihtiyaçları bulunmaktadır. Özellikle şehir yaşamında kolaylıkla bulunmayan bu hayvanlar da büyünün yapılmasında farklı zorluklar yaşanmasına neden olmaktadır.

Yarasa Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yarasa büyüsü yapmak için büyülenmek istenen kişinin özelikle sıklıkla kullandığı kıyafetlerine hayvanın kanı sürülmektedir. Bu neden yüzünden oldukça dikkat edilmesi çok önemlidir. Ancak büyünün tutmasından sonra etkisinin bir ömür boyu süreceği söylenmektedir. Bu alanda inançlar farklı olsa da bireyler kendi inanışlarına göre hareket etmektedir. Ancak yarasa büyüsü bozmak konusundaki inançlar aynıdır. Büyü zaman içerisinde kendiliğinden bozulmayacağı için mutlaka bir medyumdan yardım alınması tavsiye edilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara