"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsünün yapılış amacı ile ilgili kısa bir araştırma yaptığınızda sizlerde göreceksiniz ki, birçok farklı bilgi bulacaksınız. Nitekim, bağlama büyüsü kategorisinde bilinen bu büyü; aynı zamanda aşık etme, ayırma ve dilek büyüsü olarak da bilinir. İşin doğrusu ise bir bağlama büyüsü olduğudur. Bu bağlamda da aşk büyüsü kapsamına da girdiğini söylemek mümkündür.

Birden Fazla Yumurta İle Büyü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü, kuluçka büyüsü ismi ile de anılır. Büyü yapılırken kullanılan yumurta sayısı, büyünün kaç günde yapılacağı ile doğru orantılıdır. Yani kaç adet yumurta olursa büyü işlemleri de o kadar uzun sürecektir. Öncelikle yumurtalar hazırlanır ve farklı ritüellerden geçirilir. Sonrasında da her gün bir yumurta kırılır. Farklı dualar ile bu büyü medyum tarafından desteklenir ve diğer büyülerden farklı anında bu büyünün yapılamamasıdır. Belli bir süre mutlaka geçmesi gerekir. Bazı medyumlar da bir adet yumurta ile birlikte bu büyüyü gerçekleştirebilmektedirler. Yumurtanın akı ve sarısı ayrıştırılarak bu büyü işlemini yaparlar.

Tek Yumurta Büyüsünün Yapılışı

Yumurta büyüsünün yapılışı diğer büyüler ile kıyaslandığında kolaydır. Birçok insan kendi evinde bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Yalnız şunu belirtmekte fayda var ki, bu büyüyü sizlerde evinizde yapabilirsiniz; ama bu büyüyü bozma işlemi ustalık ve bilgelik gerektirir. Bu yüzden de bu büyüyü yapmadan önce birkaç kez düşünülmesi zaruridir. Yumurtanın beyazı ile sarısı öncelikli olarak ayrılır. Yumurtanın beyazı erkeği temsil ederken sarısı da kadınları temsil eder. Öncelikle bir suyun içine tuz atılır ve içine yumurta konulduktan sonra 24 saat beklenilir. Süreç bitince yumurta sudan alınarak büyü yapılacak kişinin ismi niyet edilerek yumurta tabağın üstüne kırılır. Yumurtanın akı karanlık bir ortamda saklanmak üzere ayrılır. Sarısı ise güneşli bir yere dökülerek büyünün işlemleri de böylece bitmiş olur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Dolunay'ı Ara